0 LIVE

Μεγάλη συμμετοχή στα «Δήλεια 2016»

1
Με μεγάλη επιτυχία έγιναν για 6η χρονιά οι αγώνες στίβου «Δήλεια», στο στάδιο Κόρφου στη Μύκονο.
Στη διοργάνωση συμμετείχαν περισσότεροι από 400 αθλητές και αθλήτριες από περίπου 20 από την Αττική, την Θήβα, τη Χαλκίδα και το Ηράκλειο της Κρήτης και τις Κυκλάδες.
Στο πρόγραμμα των αγώνων υπήρχε και φέτος ο αγώνας σφαιροβολίας με τον καθένα από τους αθλητές να εκτελεί βολές με πέντε διαφορετικά όργανα (5κ., 6κ., 6κ., 7.260 κ. και 8κ. σφαίρα).
Νικητής αναδείχθηκε ο Μιχάλης Σταματόγιαννης, που είχε συνολικά 77,09 μ. στο σύνολο των προσπαθειών. Δεύτερος με 66,98 μ. ήταν ο Παναγιώτης Ακτύπης και τρίτος ο Παναγιώτης Μπουζιάνης με 66,98 μέτρα.
Τα αποτελέσματα
       
  60μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΠΚΒ’    
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΜΠΕΤΣΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 2003 ΕΥΒΟΪΚΟΣ 10¨10
2 ΔΕΛΠΡΑ ΠΑΟΛΑ 2003 ΝΑΞΙΑΚΟΣ 10¨66
3 ΜΑΛΛΗ ΜΑΡΙΑ 2003 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ 11¨45
4 ΕΛ ΝΤΕΡΙΝΙ ΣΑΝΤΡΕΛΛΑ 2004 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 11¨55
5 ΚΟΚΟΝΤΙΝΗ ΜΑΡΙΑ   ΠΙΝΔΑΡΟΣ 11¨87
  60μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΠΚΒ’ ΠΠΒ’    
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΣΧΟΙΝΑΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2003 ΟΦΗ 9¨40
2 ΓΚΟΡΝΤΑΣΙ ΜΑΡΚΟΣ  2004 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ 10¨01
3 ΠΑΦΙΛΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 2004 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 10¨53
4 ΜΠΙΛΑΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2003 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 10¨96
5 ΠΑΛΑΜΑΡΗΣ ΜΑΝΘΟΣ 2003 ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ 12¨68
  ΣΦΑΙΡΑ ΠΠΒ’      
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΣΟΛΩΜΟΣ ΝΙΚΟΣ   ΠΙΝΔΑΡΟΣ 11,06
2 ΣΑΡΑΛΙΩΤΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 2003 ΝΑΞΙΑΚΟΣ 10,69
3 ΡΟΔΕ ΑΓΓΕΛΟΣ 2004 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ 9,2
4 ΧΙΚΑ ΦΑΜΠΙΑΝ 2003 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ 9,71
5 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ 2004 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 8,58
6 ΒΙΔΑΛΗΣ ΟΡΦΕΑΣ 2003 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 8,41
7 ΒΑΛΣΑΜΙΔΗΣ ΑΛΚΗΣ 2004 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 7,98
8 ΜΟΥΡΙΚΗΣ ΙΩΣΗΦ 2003 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 6,47
9 ΓΡΥΠΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2003 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 5,26
10 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ 2004 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 4,71
11 ΛΑΜΠΙΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2004 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 4,26
   ΣΦΑΙΡΑ ΠΠΒ’ ΜΗΚΟΣ ΠΚ ΜΙΝΙ      
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΛΥΜΠΕΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ   ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ 4,06
2 ΣΕΡΓΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2005 ΝΑΞΙΑΚΟΣ 4,00
3 ΣΑΝΤΟΡΙΝΑΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥ 2005 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 3,80
4 ΝΙΚΑ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ   ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ 3,62
5 ΣΑΡΚΑ ΣΑΒΒΙΝΑ 2005 ΝΑΞΙΑΚΟΣ 3,54
6 ΒΛΑΚΑ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΑΟ ΠΑΡΟΥ 3,40
7 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΛΕΝΑ 2005 ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 3,37
8 ΔΕΜΕΝΑΓΑ ΑΘΗΝΑ 2005 ΚΕΑ 3,37
9 ΔΕΣΠΟΤΙΔΗ ΕΥΔΟΚΙΑ 2005 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ 3,30
10 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 2005 ΝΑΞΙΑΚΟΣ 3,15
11 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΝΑ 2008 ΑΟ ΠΑΡΟΥ 3,00
12 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ   ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 3,00
13 ΚΟΝΤΟΡΟΥΣΗ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ 2006 ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ 2,76
14 ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ   ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 2,63
15 ΝΙΚΑ ΣΟΦΙΑ 2006 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 2,60
16 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΙΚΥ 2006 ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ 2,44
17 ΤΣΙΦΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2007 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 2,43
  60μ ΠΚΒ»      
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΜΠΟΥΛΟΥΚΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ 2003 ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΑΣ 8’30
2 ΤΣΟΥΚΟΥΜΑ ΓΚΛΟΡΙΑ 2003 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 8’42
3 ΒΟΚΟΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2004 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 8’57
4 ΔΕΣΠΟΙΝΙΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ  2003 ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 8’61
5 ΠΛΥΤΑ ΣΤΕΛΛΑ 2003 ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ 8’69
6 ΤΖΟΥΜΗ ΕΛΕΝΗ 2004 ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ 8’84
7 ΒΕΡΝΙΚΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 2003 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ 8’93
8 ΜΠΟΓΔΑΝΗ ΝΑΥΣΙΚΑ 2003 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 8’95
9 ΣΥΡΓΚΑΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2003 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 8’98
10 ΧΟΥΖΟΥΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ    ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ 9’04
11 ΠΛΕΥΡΗ ΜΑΙΡΗ 2004 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 9’06
12 ΛΕΟΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΡΣΗ 2004 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 9’08
13 ΜΑΖΑΥΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 2004 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ 9’25
14 ΝΤΙΝΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 2004 ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 9’28
15 ΝΟΝΗ ΑΝΝΑ 2003 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 9’32
16 ΧΡΙΣΤΟΦΙΔΗ ΜΑΡΙΕΤΤΑ 2004 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 9’44
17 ΛΑΛΙΩΤΗ ΕΛΕΝΑ   ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ 9’51
18 ΝΑΝΑ ΕΥΔΟΚΙΑ   ΝΑΞΙΑΚΟΣ 9’54
19 ΦΩΣΚΟΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2003 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΤΗΝΟΥ 9’59
20 ΚΡΙΤΗ ΦΡΑΤΖΕΣΚΑ 2004 ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ 9’70
21 ΧΑΒΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ  2003 ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ 9’81
22 ΔΡΑΓΑΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2004 ΑΟ ΠΑΡΟΥ 9’89
23 ΜΑΡΚΟΥ ΜΙΛΕΝΑ 2004 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 9’90
24 ΤΖΩΡΤΖΗ ΧΡΥΣΑ 2004 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 10’00
25 ΚΑΡΑΟΥΣΟΓΛΟΥ ΑΛΚΜΗΝΗ 2004 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 10’05
26 ΚΑΤΣΙΜΙΧΑ ΜΑΙΡΗ  2004 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 10’09
27 ΚΟΡΡΕ ΣΟΦΙΑ 2004 ΝΑΞΙΑΚΟΣ 10’48
28 ΛΑΣΚΑΡΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2003 ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ 10’50
29 ΧΑΡΩΝΗ ΑΝΘΗ 2004 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 10’51
30 ΜΠΟΤΣΗ ΚΛΑΟΥΝΤΙΑ   ΝΑΞΙΑΚΟΣ 10’69
31 ΛΑΡΕΤΖΑΚΗ ΧΡΥΣΑ   ΚΥΘΝΟΣ 10’85
32 ΦΛΩΡΟΥ ΑΙΜΙΛΙΑ 2004 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 10’86
33 ΧΑΡΣΟΥΛΑ ΝΕΦΕΛΗ   ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 10’99
  ΧΑΣΑΝΑΪ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2004 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΤΗΝΟΥ 10’99
  ΓΚΟΥΜΑ ΕΛΠΙΔΑ   ΚΥΘΝΟΣ 10’99
34 ΣΚΑΡΒΕΛΗ ΜΑΡΙΝΑ 2004 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 11’19
   ΣΦΑΙΡΑ ΠΠΒ’ ΜΗΚΟΣ ΠΠ ΜΙΝΙ      
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΜΠΛΕΤΣΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ  2006 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 4,25
2 ΤΑΚΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2006 ΝΑΞΙΑΚΟΣ 3,82
3 ΠΡΟΒΑΤΑΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 2006 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 3,80
4 ΤΣΟΥΒΑΛΑΣ ΟΡΦΕΑΣ 2006 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 3,68
5 ΠΑΝΤΕΛΑΙΟΣ ΝΙΚΟΣ 2006 ΝΑΞΙΑΚΟΣ 3,36
6 ΚΑΨΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2006 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 3,10
7 ΜΟΤΣΑΝΟΣ ΙΑΣΩΝΑΣ   ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 3,03
8 ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΕΛΠΡΑΣ 2008 ΝΑΞΙΑΚΟΣ 3,03
  ΥΨΟΣ ΠΚΒ’      
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΚΟΥΛΟΥΜΕΝΤΑ ΒΙΡΓΙΝΙΑ 2004 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 1,45
2 ΔΟΥΔΑΛΗ ΜΕΛΙΝΑ 2003 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 1,40
3 ΜΠΟΒΑΛΗ ΜΑΡΙΑ   ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ 1,35
4 ΜΠΑΖΡΑΚΤΑΡΕΒΙΚ ΕΛΕΝΗ 2003 ΑΟ ΠΑΡΟΥ 1,30
5 ΕΛ ΝΤΕΡΙΝΙ ΣΑΝΤΡΕΛΛΑ 2004 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 1,25
6 ΧΩΝΑ ΗΛΙΑΝΝΑ 2004 ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ 1,20
7 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ 2003 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 1,20
8 ΠΑΝΤΕΛΑΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ 2004 ΝΑΞΙΑΚΟΣ 1,10
  60μ ΠΠΒ»      
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2003 ΟΦΗ 7’66
2 ΠΑΝΤΕΛΑΙΟΣ ΝΙΚΟΣ 2003 ΝΑΞΙΑΚΟΣ 7’89
3 ΨΑΘΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2003 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 7’89
4 ΣΑΤΡΑΤΖΕΜΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2003 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ 8’19
5 ΜΠΟΥΡΑΣ ΗΛΙΑΣ 2003 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 8’26
6 ΟΥΓΚΕΤΖΕ ΑΓΓΕΛΟΣ 2003 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 8’27
7 ΜΠΟΝ ΝΙΚΟΣ  2003 ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ 8’28
8 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΥΛΟΣ 2004 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 8’54
9 ΦΥΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 8’65
10 ΨΑΘΑΚΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 2003 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 8’72
11 ΠΙΤΤΑΡΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 2003 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ 9’07
12 ΒΕΝΤΟΥΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ   ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 9’25
13 ΒΙΔΑΛΗΣ ΜΑΡΚΟΣ 2004 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΤΗΝΟΥ 9’49
14 ΑΚΑΛΕΣΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2004 ΑΟ ΠΑΡΟΥ 9’52
15 ΜΑΥΡΑΓΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2004 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 9’56
16 ΚΟΚΑΛΑΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2003 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 9’70
17 ΓΚΟΥΒΑΚΗΣ ΒΕΡΓΟΣ   ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 10’16
18 ΖΑΓΟΥΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 10’75
  300μ ΠΠΒ»      
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΒΑΪΟΣ   ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ 49’95
2 ΠΥΛΑΡΙΝΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2004 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 53’36
3 ΜΠΟΤΣΙ ΜΑΡΚΟ 2004 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ 61’25
4 ΚΑΧΡΑΜΑΝΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2004 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 65’45
5 ΓΚΡΕΖΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2004 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 68’24
  300μ ΠΚΒ»      
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΤΟΥΡΛΑΚΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 2004 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ 47’06
2 ΡΕΘΥΜΝΙΩΤΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 2003 ΟΦΗ 48’82
3 ΙΣΡΑΕΛΙΑΝ ΑΙΜΙΛΙΑΝΝΑ 2003 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 51’61
4 ΜΠΛΕΤΣΑ ΠΟΛΥΤΙΜΗ 2004 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 52’50
5 ΣΚΑΡΤΣΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2004 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 54’77
6 ΞΕΝΑΚΗ ΓΙΩΤΑ 2004 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 56’20
7 ΜΠΟΜΠΑΪ ΕΛΕΑΝΝΑ 2004 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 56’98
8 ΧΡΗΣΤΟΥ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ 2004 ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 60’15
9 ΑΝΤΕΜΗ ΕΛΝΤΑ 2004 ΝΑΞΙΑΚΟΣ 61’36
  ΣΦΑΙΡΑ ΠΠΑ’      
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΑΝΤΩΝΟΥΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2001 ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 14,77
2 ΣΤΕΙΑΚΑΚΗΣ ΕΜΜΝΟΥΗΛ   ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 12,38
3 ΦΑΡΚΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2002 ΝΑΞΙΑΚΟΣ 11,45
4 ΝΑΟΥΜΕΝΓΚΟ ΒΛΑΝΤΙΜΙΡ 2002 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 10,98
5 ΚΑΡΟΥΑΝΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 2002 ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 10,12
6 ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2001 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ 9,5
7 ΠΑΝΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2001 ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 9,19
8 ΤΣΙΟΓΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 2001 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 7,33
   ΣΦΑΙΡΑ ΠΠΒ’ ΜΗΚΟΣ ΠΠΒ’      
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΥΛΟΣ 2004 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 4,81
2 ΚΟΙΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 4,54
3 ΠΡΟΒΑΤΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2004 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 4,37
4 ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ 2004 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 2,84
  300μ ΠΚΑ’      
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΑΝΝΑ 2001 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 49’00
2 ΚΑΚΑΒΑ ΑΔΑΜΑΝΑΤΙΑ 2001 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 49’27
3 ΙΣΡΑΕΛΙΑΝ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 2002 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 50’05
4 ΓΚΑΡΗ ΒΑΝΑ 2001 ΑΙΓΙΝΑΣ 50’98
5 ΛΙΒΑΝΙΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 2002 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ 51’38
6 ΣΚΟΥΡΤΗ ΑΘΗΝΑ 2001 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 51’54
7 ΧΑΝΙΩΤΗ ΕΥΓΕΝΙΑ 2002 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 52’17
8 ΕΒΜΠΟΥΟΜΑΝ ΒΑΝΕΣΑ 2002 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 53’20
9 ΤΟΥΤΟΥΖΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2001 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ 54’06
10 ΦΕΝΤΖΙΑΝ ΦΟΙΒΗ  2001 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 54’07
11 ΧΡΥΣΙΚΟΥ ΕΛΕΝΑ  2002 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 55’17
12 ΛΑΒΟΥΤΑ ΖΕΦΗ  2001 ΑΙΓΙΝΑΣ 57’31
  ΥΨΟΣ ΠΠΒ’      
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΝΑΣΚΙΝΤΑΣΒΙΛΙ ΘΕΜΗΣ 2003 ΑΟ ΠΑΡΟΥ 1,50
2 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ   ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ 1,45
3 ΜΠΟΒΑΛΗΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ   ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ 1,30
4 ΜΠΟΥΡΑΣ ΗΛΙΑΣ 2003 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 1,25
5 ΜΙΛΟ ΛΑΜΠΡΟΣ   ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 1,25
  600μ ΠΚ ΜΙΝΙ      
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΛΙΒΑΝΙΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2005 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ 2:01.57
2 ΑΣΗΜΟΜΥΤΗ ΣΟΦΙΑ 2005 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 2:10.98
3 ΤΣΟΡΤΑΝΙΔΟΥ  ΜΑΡΙΑ 2006 ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ 2:13.12
4 ΞΑΓΟΡΑΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2005 ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 2:18.72
5 ΚΑΝΙΟΥ ΜΥΡΤΩ 2005 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 2:20.12
6 ΤΣΟΥΛΟΓΙΑΝΝΗ ΜΥΡΤΩ 2006 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 2:23.38
7 ΛΕΓΑΚΗ ΕΛΛΗ 2007 ΝΑΞΙΑΚΟΣ 2:24.81
8 ΞΑΓΟΡΑΡΗ ΕΙΡΗΑΝΝΑ 2005 ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 2:26.18
9 ΣΑΡΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2006 ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 2:32.62
10 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΠΙΝΙΚΗ 2007 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 2:34.41
11 ΞΑΓΟΡΑΡΗ ΜΑΡΙΑ 2006 ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 2:46.91
12 ΒΙΔΑΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2007 ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ 2:48.42
  50μ ΠΠ ΜΙΝΙ      
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΣΚΟΥΡΤΗΣ ΑΙΜΙΛΙΟΣ 2006 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 7’74
2 ΠΑΓΑΝΕΛΗΣ ΝΙΚΟΣ 2005 ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ 7’78
3 ΠΡΟΥΝΤΖΟΣ ΑΛΕΞΗΣ 2007 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 7’83
4 ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΚΑΡΤΕΛΙΑΣ ΑΛ 2006 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 7’85
5 ΚΑΤΣΙΜΠΑΡΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2006 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 7’89
6 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2006 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 7’91
7 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2006 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΤΗΝΟΥ 8’01
8 ΑΣΗΜΟΜΥΤΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ 2007 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 8’11
9 ΔΗΜΗΤΡΟΚΑΛΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 2005 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ 8’28
10 ΣΙΩΤΟΣ ΝΙΚΟΣ 2005 ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ 8’29
11 ΠΑΛΑΜΑΡΗΣ ΕΙΡΗΝΑΙΟΣ 2006 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΤΗΝΟΥ 8’37
12 ΜΑΡΚΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ 2005 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 8’40
13 ΚΙΤΣΕΛΗΣ ΜΑΡΚΟΣ 2005 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 8’42
14 ΠΡΩΤΟΝΟΤΑΡΙΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 2005 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ 8’47
15 ΤΣΟΡΤΑΝΙΔΗΣ ΡΑΦΑΗΛ 2007 ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ 8’61
16 ΜΑΝΙΑΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2006 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 8’79
17 ΓΚΛΑΒΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2005 ΑΙΓΙΝΑΣ 8’88
18 ΑΚΡΙΔΑΣ ΑΛΚΗΣ 2007 ΑΙΓΙΝΑΣ 8’93
19 ΠΑΛΑΜΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2007 ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ 9’18
20 ΣΕΜΠΑΣΤΙΑΝ ΑΜΑΤΑΪ 2009 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 9’20
21 ΕΛ ΝΤΕΡΙΝΙ ΟΜΑΡ 2005 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 9’26
22 ΤΣΑΟΥΣΑΚΗΣ ΜΗΝΑΣ 2007 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 9’43
23 ΜΑΡΚΟΥ ΑΛΚΗΣ 2009 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 10’33
  300μ ΠΠΑ’      
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΦΛΟΥΡΕΤΖΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ 2001 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 41’57
2 ΤΟΜΑΡΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 2002 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 41’80
3 ΛΥΚΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΣ 2001 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 42’08
4 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2002 ΑΙΓΙΝΑΣ 42’32
5 ΠΙΤΤΑΡΑΣ ΒΑΑΣΙΛΗΣ 2002 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 42’84
6 ΜΠΟΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ   ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ 43’91
7 ΑΣΗΜΟΜΥΤΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ 2002 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 45’01
8 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 2001 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 45’23
9 ΜΑΡΚΟΥΣΗΣ ΝΙΚΟΣ 2001 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 45’47
10 ΧΑΛΥΜΟΥΡΔΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ   ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ 45’95
11 ΣΟΥΛΑΪ ΜΑΡΙΟΣ   ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 52’96
12 ΖΕΝΟΥΝΙ ΓΙΟΝΟΥΖ 2001 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΤΗΝΟΥ 59’91
  600μ ΠΠ ΜΙΝΙ      
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΓΚΟΡΝΑΤΙ ΠΑΥΛΟΣ 2007 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ 2:06.65
2 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 2006 ΝΑΞΙΑΚΟΣ 2:08.59
3 ΑΚΡΙΔΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2005 ΑΙΓΙΝΑΣ 2:13.11
4 ΠΑΣΠΑΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2007 ΚΕΑ 2:13.19
5 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2008 ΑΙΓΙΝΑΣ 2:18.83
6 ΤΣΑΝΤΟΥΛΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 2005 ΑΟ ΠΑΡΟΥ 2:22.86
7 ΣΚΙΑΔΑΣ ΛΥΠΡΑΝΔΟΣ 2005 ΑΟ ΠΑΡΟΥ 2:22.89
8 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ 2005 ΑΟ ΠΑΡΟΥ 2:23.67
9 ΚΟΚΟΡΗΣ ΦΕΛΙΠΕ 2008 ΑΙΓΙΝΑΣ 2:24.68
10 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΘΗΣΕΑΣ 2007 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ 2:25.37
11 ΖΑΜΠΕΛΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2008 ΑΙΓΙΝΑΣ 2:25.38
12 ΑΣΗΜΟΜΥΤΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ   ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 2:25.86
13 ΠΥΛΑΡΙΝΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ   ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 2:28.71
14 ΚΩΤΙΤΣΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ   ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 2:32.31
15 ΑΛΙΦΕΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ   ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 2;33.21
16 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΘΟΔΩΡΗΣ   ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 2:35.67
17 ΣΕΡΓΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2007 ΝΑΞΙΑΚΟΣ 2:54.81
  1000μ ΠΠΑ’      
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2002 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 3:05.02
2 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 2001 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 3:06.56
3 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 2001 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 3:08.54
4 ΒΡΕΤΤΟΣ ΝΙΚΟΣ 2001 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ 3:19.57
5 ΛΟΜΒΑΡΔΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2001 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 3:19.67
6 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 2001 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΤΗΝΟΥ 3:23.81
7 ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ   ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ 3:24.02
8 ΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ   ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 3:24.08
9 ΜΠΕΛΕΖΙΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 2002 ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 3:26.07
10 ΚΑΦΟΥΡΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 2002 ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 3:33.67
11 ΠΡΟΒΑΤΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2002 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 3:39.70
12 ΜΑΝΙΑΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2002 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 4:03.61
  ΥΨΟΣ ΠKA’      
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΚΑΡΡΑ ΚΩΝ/ΝΑ 2001 ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 1,35
2 ΜΑΥΡΟΥ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ 2001 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 1,35
3 ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2001 ΑΙΓΙΝΑΣ 1,30
4 ΠΟΥΛΑΚΗ ΑΡΤΕΜΙΣ  2001 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 1,20
   ΣΦΑΙΡΑ ΠΠΒ’ ΜΗΚΟΣ ΠΠΑ’      
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΜΑΝΤΖΑΡΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 2002 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 5,58
2 ΠΑΪΣΙΟΣ ΕΥΘΥΜΗΣ 2002 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 5,50
3 ΑΝΤΩΝΑΚΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2001 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 5,44
4 ΒΑΣΙΛΑΚΟΣ ΜΑΝΟΣ 2001 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 5,07
5 ΒΙΤΖΙΛΑΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 2001 ΝΑΞΙΑΚΟΣ 5,06
6 ΝΤΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2002 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 5,03
7 ΜΠΑΤΣΙΟΥΛΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 2002 ΠΙΝΔΑΡΟΣ 4,73
8 ΣΚΑΝΔΑΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2001 ΑΟ ΠΑΡΟΥ 4,36
9 ΕΞΙΛΖΕΣ ΝΙΚΟΣ 2002 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΤΗΝΟΥ 3,88
  600μ ΠΚΒ’      
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΣΟΡΩΚΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ  2004 ΝΑΞΙΑΚΟΣ 2:03.80
2 ΚΟΥΣΑΘΑΝΑΣ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ 2003 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 2:04.11
3 ΛΙΑΡΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ 2004 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ 2:04.45
4 ΣΟΥΛΙΩΤΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2003 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 2:05.28
5 ΚΟΥΚΑ ΝΙΚΟΛ 2004 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 2:06.93
6 ΣΙΑΧΟΥ ΕΙΡΗΝΗ     2:14.35
7 ΣΙΤΑΡΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 2003 ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ 2:14.48
8 ΔΗΜΑΡΗ ΕΙΡΗΝΗ 2003 ΝΑΞΙΑΚΟΣ 2:20.15
9 ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2003 ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ 2:25.32
10 ΦΙΝΙΣ ΑΝΝΑ 2004 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 2:25.81
  ΜΠΑΛΑΚΙ ΠΚ ΜΙΝΙ    
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΓΚΟΥΦΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2005 ΝΑΞΙΑΚΟΣ 22,77
2 ΚΑΡΔΑΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2005 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 19,08
3 ΜΠΙΣΚΑ ΡΑΝΙΑ 2005 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 16,00
4 ΠΥΛΑΡΙΝΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ  2006 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 15,64
5 ΛΑΣΚΑΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2006 ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ 15,30
6 ΚΟΥΚΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2006 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 14,00
7 ΣΙΩΤΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 2005 ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ 12,20
8 ΒΑΒΑΣΗ ΕΥΑ 2007 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 10,00
   ΣΦΑΙΡΑ ΠΠΒ’ ΜΗΚΟΣ ΠΚΑ’      
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΚΑΒΑΛΙΕΡΟΥ ΜΑΡΙΑ 2002 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ 5,14
2 ΚΟΥΛΟΥΜΕΝΤΑ ΑΛΙΝΑ 2001 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 4,71
3 ΑΓΡΑΦΙΩΤΗ ΑΝΘΗ 2002 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 4,36
4 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 2002 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 4,19
5 ΒΛΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2001 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 4,19
6 ΤΣΑΝΤΟΥΛΗ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ 2002 ΑΟ ΠΑΡΟΥ 4,17
7 ΤΖΙΝΗ ΣΕΡΕΝΑ 2002 ΑΟ ΠΑΡΟΥ 3,97
  1000μ ΠΚΑ’      
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΕΛΕΝΗ 2001 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 3:35.29
2 ΚΟΥΚΟΥΒΙΤΑΚΗ ΕΛΛΗ  2001 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 3:35.95
3 ΧΑΝΙΩΤΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2002 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 3:36.09
4 ΒΙΔΑΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2001 ΑΟ ΠΑΡΟΥ 3:38.62
5 ΧΑΜΠΙΔΗ ΕΡΑΤΩ 2002 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 3:39.86
6 ΚΑΠΕΤΗ ΦΙΛΙΩ 2002 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 4:03.46
7 ΛΟΥΚΗ ΜΑΡΙΑ 2001 ΑΟ ΠΑΡΟΥ 4:22.78
8 ΤΣΑΛΕΖΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 2001 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ DNF
  ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΠΚΑ’    
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ   ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 9,60
2 ΜΑΛΛΗ ΙΩΑΝΝΑ 2001 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 9,40
3 ΖΟΥΓΑΝΕΛΗ ΜΑΡΙΝΑ 2002 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 8,66
4 ΣΓΟΥΓΟΜΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2001 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 8,22
5 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ 2002 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 7,39
6 ΣΜΥΡΙΛΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ 2002 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 7,25
7 ΣΟΥΡΑΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2001 ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ 6,78
8 ΜΥΤΙΛΗΝΑΙΟΥ ΣΟΦΙΑ 2002 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ 6,34
9 ΓΚΟΥΜΑ ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ 2002 ΚΥΘΝΟΣ 6,24
10 ΧΡΥΣΙΚΟΥ ΠΑΓΩΝΑ 2001 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 6,07
11 ΡΟΥΓΓΕΡΗ ΜΑΡΙΑ 2001 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΤΗΝΟΥ 5,79
12 ΣΙΩΤΟΥ ΚΛΑΙΡΗ 2001 ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ 5,19
13 ΤΟΜΑΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2002 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 5,17
14 ΜΙΛΟ ΕΛΕΟΝΩΡΑ 2002 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 5,05
  80μ ΠΚΑ’      
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΝΑΖΟΥ ΜΑΡΙΑ 2001 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 10’15
2 ΓΚΟΡΝΑΤΗ ΣΙΜΟΝΑ 2002 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ 10’19
3 ΘΑΝΑΣΗ ΕΛΕΝΗ 2002 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 10’24
4 ΜΑΝΔΥΛΑΚΗ ΜΙΧΑΕΛΑ 2002 ΟΦΗ 10’51
5 ΠΕΛΤΕΝΖΗ ΣΟΦΙΛΕΝΑ 2001 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 10’55
6 ΚΑΡΟΥΑΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2002 ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 10’90
7 ΣΚΟΛΑΡΙΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2001 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 10’98
8 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΛΠΙΔΑ 2001 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ 11’00
9 ΣΑΚΕΙ ΕΙΡΗΝΗ 2001 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 11’08
10 ΖΟΥΛΙΑ ΕΛΕΝΗ 2001 ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ 11’10
11 ΔΑΜΙΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2001 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 11’24
12 ΧΡΙΣΤΟΦΙΔΗ ΑΝΝΑ 2002 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 11’40
13 ΚΟΥΤΕΛΙΕΡΗ ΠΟΠΗ 2002 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ 11’41
14 ΚΑΜΑΡΓΙΑΝΝΗ ΑΝΝΑ 2001 ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 11’55
15 ΤΣΕΚΟΥΡΙΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ   ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ 12’09
16 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ ΕΦΗ   ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 12’11
17 ΦΡΑΤΖΕΣΚΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ 2002 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 12’20
18 ΕΜΠΙΠ ΚΛΑΟΥΝΤΙΑ 2001 ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ 12’25
19 ΚΟΥΣΑΘΑΝΑ ΜΑΡΙΤΙΝΑ 2002 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 12’51
20 ΛΑΣΚΑΡΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 2001 ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ 13’04
21 ΛΕΙΒΑΔΑΡΗ ΜΑΡΙΑ 2001 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΤΗΝΟΥ 13’40
  ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΑ 4Χ50μ ΠΚ ΜΙΝΙ    
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΑΣΗΜΟΜΥΤΗ-ΕΛΑΜΠΑΝ-ΓΚΟΓΚΟΥ-ΚΥΡΙΑΖΙΔΟΥ   ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 30’96
2 ΜΙΛΕΟΥ-ΧΑΝΤΑΪ-ΤΣΟΡΤΑΝΙΔΟΥ-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ   ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ 31’30
3 ΜΠΟΥΝΤΟΥΛΗ-ΚΛΕΦΤΟΓΙΑΝΝΗ-ΝΙΚΑ-ΛΥΜΠΕΡΙΟΥ   ΠΙΝΔΑΡΟΣ 31’97
4 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ-ΚΑΝΙΟΥ-ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ-ΚΑΡΚΑΝΕΒΑΤΟΥ   ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 34’18
5 ΝΙΚΟΛΑΪΔΗ-ΔΕΣΠΟΤΙΔΗ-ΒΑΣΙΛΑΚΗ-ΛΙΒΑΝΙΟΥ   ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ 34’71
6 ΤΑΣΟΥΛΑ-ΚΟΝΤΟΡΟΥΣΗ-ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ-ΜΠΡΑΧΙΜΗ   ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ 35’39
7 ΣΕΡΓΗ-ΓΚΟΥΦΑ-ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ-ΛΕΓΑΚΗ   ΝΑΞΙΑΚΟΣ 35’88
8 ΨΑΘΑΚΗ-ΤΣΟΥΛΟΓΙΑΝΝΗ-ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ-ΠΥΛΑΡΙΝΟΥ   ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 39’81
9     ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 44’40
  80μ ΠΠΑ’      
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΚΟΙΛΙΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2002 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 9’23
2 ΠΑΪΣΙΟΣ ΕΥΘΥΜΗΣ 2002 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 9’60
  ΒΛΑΧΟΣ ΝΙΚΟΣ 2001 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ 9’60
4 ΚΑΡΑΜΟΛΕΓΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2002 ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 9’74
5 ΝΤΙΝΟΥ ΗΛΙΑΣ 2001 ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 9’78
6 ΒΑΣΙΛΑΚΟΣ ΜΑΝΟΣ 2001 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 9’89
7 ΚΑΤΣΑ ΑΛΕΣΙΟ 2001 ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ 10’00
  ΞΑΓΟΡΑΡΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 2002 ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 10’00
9 ΜΕΜΜΑΣ ΑΡΗΣ 2002 ΝΑΞΙΑΚΟΣ 10’08
10 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 2002 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 10’12
11 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2002 ΑΟ ΠΑΡΟΥ 10’42
12 ΣΥΚΑΜΙΝΙΔΗΣ ΒΑΛΕΡΙΟΣ 2002 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 10’86
13 ΛΑΤΟ ΚΡΙΣΤΙ 2001 ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ 11’80
14 ΜΠΟΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2001 ΠΙΝΔΑΡΟΣ DNF
  ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΑ 4Χ60μ ΠΚ Β’    
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΠΛΑΤΑΡΑ-ΤΣΙΠΟΥΡΝΤΙ-ΦΩΤΟΚΟΠΟΥΛΟΥ-ΤΣΟΥΤΟΥΜΑ   ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 34’51
2 ΚΟΥΣΑΘΑΝΑ-ΜΠΛΕΤΣΑ-ΚΟΥΚΑ-ΣΚΑΡΤΣΟΥ   ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 35’44
3 ΔΟΥΔΑΛΗ-ΙΣΡΑΕΛΙΑΝ-ΜΠΟΓΔΑΝΗ-ΣΥΡΓΚΑΝΗ   ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 36’10
4 ΧΟΥΖΟΥΡΗ-ΒΕΡΝΙΚΟΥ-ΜΑΛΛΗ-ΤΟΥΡΛΑΚΗ   ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ 36’44
5 ΣΟΡΩΚΟΥ-ΔΕΛΠΡΑ-ΜΑΘΙΑΣΟΥ-ΝΑΥΠΛΙΩΤΗ   ΝΑΞΙΑΚΟΣ 36’86
6 ΛΟΝΑ-ΚΟΖΑΝΙΤΗ-ΚΡΗΤΗ-ΖΟΥΜΗ   ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ 37’71
7 ΣΙΤΑΡΑ-ΛΑΣΚΑΡΗ-ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ-ΠΛΥΤΤΑ   ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ 39’39
8 ΣΙΩΚΟΥ-ΜΠΟΜΠΑΪ-ΘΥΜΗΣ-ΤΑΦΑΪ   ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 40’84
9 ΧΑΛΑΡΗ-ΞΑΓΟΡΑΡΗ-ΝΤΙΝΟΥ-ΔΕΣΠΟΙΝΙΔΗ   ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 44’66
10 ΣΕΛΙΜΑΪ-ΒΛΑΚΑ-ΖΕΛΑ-ΝΙΚΑ   ΑΟ ΠΑΡΟΥ 44’85
11 ΛΑΡΕΤΖΑΚΗ-ΓΚΟΥΜΑ-ΦΙΛΙΠΠΑ-ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ   ΚΥΘΝΟΣ 47’80
12 ΤΖΑΝΟΥΛΙΝΟΥ-ΧΑΣΑΝΑΪ-ΠΑΛΑΜΑΡΗ-ΦΩΣΚΟΛΟΥ   ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΤΗΝΟΥ 48’88
  ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΑ 4Χ60μ ΠΠ Β’    
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΜΠΙΛΑΝ-ΜΠΑΦΙΛΗΣ-ΜΙΛΟ-ΟΥΚΕΤΖΕ   ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 34’01
2 ΣΑΤΡΑΤΖΕΜΗΣ-ΠΙΤΤΑΡΑΚΗΣ-ΜΠΟΤΣΗ-ΓΚΟΡΝΑΤΗ   ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ 34’99
3 ΒΕΝΤΟΥΡΗΣ-ΚΟΚΚΑΛΑΡΗΣ-ΨΑΘΑΚΗΣ-ΨΑΘΑΚΗΣ   ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 35’58
4 ΚΟΥΣΟΥΝΑΔΗΣ-ΜΑΡΙΚΟΥΙΖΟΣ-ΠΑΛΑΜΑΡΗΣ-ΜΠΟΝΤ   ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ 36’69
5 ΚΑΧΡΑΜΑΝΟΣ-ΠΥΡΑΝΙΝΟΣ-ΖΑΓΟΥΡΑΣ-ΒΑΛΣΑΜΙΔΗΣ   ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 40’14
  ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΑ 4Χ50μ ΠΠ ΜΙΝΙ    
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΤΖΟΥΒΑΛΑΣ-ΦΙΝΝΙΣ-ΑΣΗΜΟΜΥΤΗΣ-ΜΠΛΕΤΣΑΣ   ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 32’06
2 ΜΑΝΙΑΤΗΣ-ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ-ΕΛΝΤΕΡΙΝΗ-ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ   ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 32’73
3 ΣΑΡΡΗΣ-ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ-ΣΚΙΑΔΑΣ-ΤΣΑΝΤΟΥΛΗΣ   ΑΟ ΠΑΡΟΥ 32’98
4 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ-ΠΡΩΤΟΝΟΤΑΡΙΟΣ-ΔΗΜΗΤΡΟΚΑΛΗΣ-ΓΚΟΡΝΑΤΙ   ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ 33’45
5 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ-ΠΑΛΑΜΑΡΗΣ-ΠΑΛΑΜΑΡΗΣ-ΒΙΔΑΛΗΣ   ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΤΗΝΟΥ 34’77
6 ΑΚΡΙΔΑΣ-ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ-ΚΟΚΟΡΗΣ-ΖΑΜΠΕΛΗΣ   ΑΙΓΙΝΑΣ 35’81
7 ΧΑΛΑΡΗΣ-ΠΑΛΑΜΑΡΗΣ-ΣΙΩΤΟΣ-ΠΑΓΑΝΕΛΗΣ   ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ 36’91
8 ΚΙΤΣΕΛΗΣ-ΜΑΡΚΟΥ-ΠΡΟΥΝΤΖΟΣ-ΑΛΙΦΕΡΗΣ   ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 37’20
9 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ-ΑΣΗΜΟΜΥΤΗΣ-ΚΟΤΙΤΣΑΣ-ΠΥΛΑΡΙΝΟΣ   ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 41’15
  600μ ΠΠΒ’      
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2003 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 1:50.02
2 ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ   ΠΙΝΔΑΡΟΣ 1:54.32
3 ΜΑΡΚΟΥΖΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2003 ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ 1:56.59
4 ΤΣΩΡΤΑΝΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2004 ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ 1:57.58
5 ΣΑΛΜΠΙΓΚΤΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 2003 ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 2:07.86
6 ΚΑΦΟΥΡΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 2004 ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 2:20.95
  50μ ΠΚ ΜΙΝΙ      
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΚΛΕΦΤΟΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ   ΠΙΝΔΑΡΟΣ 7’85
2 ΚΑΡΚΑΝΕΒΑΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ 2006 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 7’87
3 ΕΛΑΜΠΑΝ ΠΟΠΗ 2005 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 7’91
4 ΜΠΟΥΝΤΟΥΛΗ ΜΑΡΙΕΤΤΑ 2005 ΠΙΝΔΑΡΟΣ 8’09
5 ΚΑΡΟΥΑΝΟΥ ΝΕΦΕΛΗ 2006 ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 8’28
6 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΑΛΙΑ 2005 ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ 8’31
  ΜΗΛΑΙΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 2006 ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ 8’31
8 ΛΕΟΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΝΤΙΑ 2005 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 8’35
9 ΝΟΜΙΚΟΥ ΤΖΩΡΤΖΙΝΑ 2007 ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 8’46
10 ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2005 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ 8’48
11 ΨΑΘΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 2006 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 8’49
12 ΓΚΟΓΚΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2007 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 8’50
13 ΣΑΪΠΗ ΑΪΣΑ 2005 ΑΟ ΠΑΡΟΥ 8’58
14 ΤΑΣΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ 2006 ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ 8’67
  ΚΟΥΣΙΟΥΡΗ ΕΛΠΙΝΙΚΗ   ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 8’67
16 ΝΙΚΟΛΑΪΔΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2006 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ 8’68
17 ΤΖΑΝΟΥΛΙΝΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 2006 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΤΗΝΟΥ 8’71
18 ΜΠΑΡΙΑΜΠΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2005 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 8’77
19 ΧΑΝΤΑΪ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2006 ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ 8’79
20 ΜΑΘΙΑΣΟΥ ΜΥΡΤΩ 2007 ΝΑΞΙΑΚΟΣ 8’92
21 ΒΑΡΛΑΜΗ ΜΑΡΙΑ 2005 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 8’93
22 ΜΠΡΑΚΧΙΜΙ ΖΑΜΠΕΛΑ 2006 ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ 9’02
23 ΚΙΤΣΕΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ   ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 9’14
24 ΜΠΟΝ ΜΑΝΤΩ 2006 ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ 9’51
25 ΒΑΣΙΛΑ ΑΛΙΚΗ 2007 ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ 9’72
26 ΝΤΑΦΟΥΛΗ ΝΕΦΕΛΗ 2007 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 9’74
27 ΜΑΤΣΑΦΛΑΡΑ ΕΒΕΛΙΝΑ 2006 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 10’10
28 ΞΑΓΟΡΑΡΗ ΛΟΥΚΙΑ 2007 ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 10’49
29 ΧΡΙΣΤΑΡΑ ΕΛΕΝΗ 2007 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 10’59
30 ΒΙΔΗ ΚΕΡΚΤΙΑΝΑ 2007 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 10’60
31 ΤΑΚΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ 2007 ΝΑΞΙΑΚΟΣ 10’75
32 ΜΠΟΥΖΑΠΑΛΙΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ   ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 11’17
33 ΜΠΟΥΖΑΠΑΛΙΔΗ ΧΑΡΑ   ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 11’60
34 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2006 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 14’51
  ΜΠΑΛΑΚΙ ΠΠ ΜΙΝΙ    
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΧΑΛΑΡΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 2005 ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ 38,97
2 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2005 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ 38,02
3 ΒΕΡΝΙΚΟΣ ΗΛΙΑΣ 2005 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ 30,37
4 ΣΑΡΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2006 ΑΟ ΠΑΡΟΥ 30,05
5 ΣΑΛΜΑΤΑΝΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ   ΑΟ ΠΑΡΟΥ 29,35
6 ΠΙΤΤΑΡΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2006 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 28,60
7 ΠΑΛΑΜΑΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2005 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΤΗΝΟΥ 27,30
8 ΦΙΝΝΙΣ ΜΑΪΚ 2007 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 26,52
9 ΜΠΕΚΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ   ΠΙΝΔΑΡΟΣ 25,02
10 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2006 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 24,02
11 ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ   ΑΟ ΠΑΡΟΥ 18,42
12 ΣΑΝΤΟΡΙΝΑΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ 2007 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 12,72
13 ΧΡΙΣΤΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2007 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 12,71
14 ΖΑΜΠΕΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2011 ΑΙΓΙΝΑΣ 12,10
15 ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ   ΑΟ ΠΑΡΟΥ 11,74
16 ΚΟΝΔΥΛΗΣ ΝΑΠΟΛΕΩΝ 2007 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 11,62
   ΣΦΑΙΡΑ ΠΠΒ’ ΜΗΚΟΣ ΠΚΒ’      
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΠΛΑΤΑΡΑ- ΚΑΡΑΜΠΑΤΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ 2003 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 4,67
2 ΚΟΛΥΜΠΙΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ   ΠΙΝΔΑΡΟΣ 4,53
3 ΤΣΙΜΠΟΡΝΤΕΪ ΣΟΦΙΑ 2003 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 4,17
4 ΝΑΥΠΛΙΩΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2004 ΝΑΞΙΑΚΟΣ 4,02
5 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΦΝΗ 2003 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 3,87
6 ΣΕΛΙΜΑΪ ΗΡΑ 2004 ΑΟ ΠΑΡΟΥ 3,85
7 ΤΑΦΑΪ ΡΑΦΑΕΛΑ 2004 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 3,79
8 ΚΟΥΦΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΙΑΔΝΗ 2003 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ 3,61
9 ΜΠΙΒΟΛ ΚΩΝ/ΝΑ 2004 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 3,59
10 ΤΖΕΛΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2004 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΤΗΝΟΥ 3,58
  ΜΟΣΤΡΑΤΟΥ ΣΤΕΛΛΑ 2004 ΑΟ ΠΑΡΟΥ 3,58
12 ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2003 ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ 3,51
  ΜΑΘΙΑΣΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2004 ΝΑΞΙΑΚΟΣ 3,51
14 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 2004 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 3,49
15 ΒΙΓΛΙΑΡΗ ΑΡΕΤΗ 2004 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 3,48
16 ΚΑΛΗΜΕΡΗ ΧΡΥΣΑ 2004 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ 3,34
  ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΠΚΒ’    
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΒΙΔΗ ΓΑΒΡΙΕΛΑ 2003 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 7,98
2 ΧΑΛΑΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2003 ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 7,89
3 ΖΕΛΑ ΜΙΛΕΝΑ 2003 ΑΟ ΠΑΡΟΥ 7,75
4 ΚΟΖΑΝΙΤΗ ΚΩΝ/ΝΑ 2004 ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ 7,32
5 ΠΑΛΑΜΑΡΗ ΜΑΡΙΑ 2004 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΤΗΝΟΥ 6,86
6 ΒΛΑΚΑ ΟΥΡΑΝΙΑ 2003 ΑΟ ΠΑΡΟΥ 6,83
7 ΜΑΡΑΚΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 2003 ΝΑΞΙΑΚΟΣ 6,66
8 ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΜΑΡΙΑ   ΚΥΘΝΟΣ 6,26
9 ΜΕΡΜΥΓΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2004 ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 6,23
10 ΙΩΑΝΝΟΥ ΜΑΡΙΑ  2004 ΠΙΝΔΑΡΟΣ 5,96
11 ΚΑΡΑΜΠΕΤΙΑΝ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ   ΠΙΝΔΑΡΟΣ 5,90
12 ΠΑΝΑΝΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2004 ΠΙΝΔΑΡΟΣ 5,75
13 ΣΟΥΛΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2003 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 5,74
14 ΦΙΛΙΠΠΑ ΑΝΝΑ   ΚΥΘΝΟΣ 5,26
15 ΡΟΥΓΓΕΡΗ ΑΓΝΗ 2003 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΤΗΝΟΥ 4,86
16 ΒΛΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΦΛΩΡΑ 2004 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 4,53
17 ΛΟΥΚΗ ΜΑΡΙΑ   ΑΟ ΠΑΡΟΥ 4,21
  ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΑΝΔΡΩΝ    
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΣΤΑΜΑΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ   ΠΙΝΔΑΡΟΣ 77,09
2 ΑΚΤΥΠΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ 66,98
3 ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   ΛΥΚΑΙΑ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 65,26
4 ΠΟΤΟΥΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ   ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 63,37
5 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 53,72

ping_om2
pali_om2
ksifaskia_om2
arsi_logo_trans (1)
par_om2
hbf.header-logo-regular
badminton_om2
(rugby)
SPORTSLAND_LOGO_small