0 LIVE

Πάλη-Οι προκριθέντες της Β Φάσης του Πανελληνίου Ε-Ν

Πάλη

Με μεγάλη επιτυχία ολοκληρώθηκε η δεύτερη προκριματική φάση του Πανελληνίου πρωταθλήματος Εφήβων – Νεανίδων που διεξήχθη στην Αθήνα. Δείτε τους αθλητές και τις αθλήτριες που προκρίθηκαν στην τελική φάση.

 

ΕΦΗΒΩΝ ΕΛΛΗΝΟΡΩΜΑΪΚΗ

55κ.

  1. ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ         ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ
  2. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ         ΠΟΠ

60κ.

  1. ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ     ΡΑΦΗΝΑΣ

66

  1. ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ            ΜΙΝΩΑΣ
  2. ΔΟΓΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ                  ΠΑΟΚ
  3. ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ           ΒΑΟ
  4. ΞΥΝΑΡΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ              ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ.

74κ.

  1. ΝΤΟΥΝΤΑ ΜΑΤΕΟ                            ΠΛΑΣΤΗΡΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
  2. ΧΕΙΛΕΝΤΖΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ                ΛΕΩΝΤΙΔΕΣ
  3. ΜΠΟΥΣΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ              ΜΙΛΤΙΑΔΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
  4. ΒΑΧΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ                          ΠΟΠ

84κ.

  1. ΠΑΓΚΡΑΤΙΔΗΣ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΣ         ΒΑΟ
  2. ΠΑΠΑΜΑΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ               ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
  3. ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ              ΟΙΝΟΦΥΤΑ
  4. ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ         ΜΙΝΩΑΣ

96κ.

  1. ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ        ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ
  2. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ   ΛΕΩΝΤΙΔΕΣ
  3. ΜΠΡΟΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ                        ΑΛΜΥΡΟΣ ΚΡΗΤΗΣ

120κ.

  1. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ          ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ
  2. ΠΑΛΑΒΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ                      ΛΕΩΝΤΙΔΕΣ
  3. ΚΥΠΡΑΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ                      ΜΙΝΩΑΣ
  4. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ            ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ

 

ΕΦΗΒΩΝ ΕΛΕΥΘΕΡΑ

60κ.

  1. ΜΑΡΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                                 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΣΠΡ/ΡΓΟΥ
  2. ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ                             ΔΙΑΣ ΑΧΑΡΝΩΝ
  3. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ                  ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ

66κ.

  1. ΜΑΡΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                      Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΣΠΡ/ΡΓΟΥ
  2. ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ                ΓΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ
  3. ΠΟΤΟΥΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ              ΑΤΛΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

74κ.

  1. ΛΟΪΖΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ                         Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΣΠΡ/ΡΓΟΥ
  2. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ             ΔΙΑΣ ΑΧΑΡΝΩΝ
  3. ΝΑΝΟ ΘΩΜΑΣ                                  ΟΛΥΜΠΙΑ ΚΛΑΜΠ
  4. ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ                   ΑΤΛΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

84κ.

  1. ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ                   ΑΤΛΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
  2. ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ                        Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΣΠΡ/ΡΓΟΥ
  3. ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ                      ΕΥΡΩΠΟΣ
  4. ΘΕΟΦΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ                 ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ

 

96κ.

  1. ΚΑΠΑΘΑΝΑΣΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ               ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΤΑΥΡΟΥ
  2. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ             ΑΤΛΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
  3. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ              Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
  4. ΜΙΧΑΛΑΙΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ                          ΑΤΛΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

120κ.

  1. ΡΙΣΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ         ΑΤΛΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
  2. ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   ΕΥΚΑΡΠΙΑ

 

ΠΑΙΔΩΝ ΕΛΛΗΝΟΡΩΜΑΪΚΗ

46κ.

  1. ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ    ΜΙΝΩΑΣ

 

50κ.

  1. ΒΑΧΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  ΠΟΠ

54κ.

  1. ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ              ΜΙΝΩΑΣ
  2. ΤΡΙΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ                       ΘΗΣΕΥΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
  3. ΠΟΘΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                       ΑΛΜΥΡΟΣ ΚΡΗΤΗΣ
  4. ΧΩΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ        ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

58κ.

  1. ΧΕΙΜΩΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΗΡ.ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
  2. ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ   ΠΟΠ
  3. ΖΑΠΟΥΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ
  4. ΑΝΑΝΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ    Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΥΔΝΑΣ

63κ.

  1. ΣΠΗΛΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ              ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ
  2. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ         ΛΕΩΝΤΙΔΕΣ
  3. ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                   ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ
  4. ΦΩΤΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ                  ΛΕΩΝΤΙΔΕΣ

69κ.

  1. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ            ΚΡΟΤΩΝ
  2. ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ                  ΛΕΩΝΤΙΔΕΣ
  3. ΚΑΣΤΑΝΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ            ΑΡΧΕΛΑΟΣ
  4. ΓΙΑΛΙ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ                         ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΤΑΥΡΟΥ

76κ.

  1. ΤΣΟΜΠΑΝΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ       ΕΥΚΑΡΠΙΑ
  2. ΤΣΑΓΚΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                 ΛΕΩΝΤΙΔΕΣ
  3. ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ           ΘΗΣΕΥΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
  4. ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                 ΛΕΩΝΤΙΔΕΣ

85κ.

  1. ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ      ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ
  2. ΒΟΡΛΟΚΑ ΑΝΔΡΕΑΣ                  ΤΙΤΑΝ ΠΥΡΓΟΥ
  3. ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ           ΘΗΣΕΥΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
  4. ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ ΟΜΗΡΟΣ              ΜΙΝΩΑΣ

100κ.

  1. ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ             ΛΕΩΝΤΙΔΕΣ
  2. ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ          ΠΟΠ
  3. ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                 ΡΑΦΗΝΑΣ
  4. ΣΙΣΜΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ              ΚΡΟΤΩΝ

 

ΠΑΙΔΩΝ ΕΛΕΥΘΕΡΑ

50κ.

  1. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ           ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ

54κ.

  1. ΠΙΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ           Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΣΠΡ/ΡΓΟΥ

58κ.

  1. ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ         Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΣΠΡ/ΡΓΟΥ
  2. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ             Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΣΠΡ/ΡΓΟΥ
  3. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ     ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΠΡ/ΡΓΟΥ
  4. ΑΜΠΕΡΙΑΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ                  ΕΥΚΑΡΠΙΑ

63κ.

  1. ΓΚΡΙΤΖΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ             ΠΟΠ
  2. ΛΟΪΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                    Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΣΠΡ/ΡΓΟΥ
  3. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ             ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΠΡ/ΡΓΟΥ
  4. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΣΩΝ       ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΠΑΤΡΑΣ

69κ.

  1. ΛΟΪΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                   Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΣΠΡ/ΡΓΟΥ
  2. ΠΟΥΡΟΥΖΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ         Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΣΠΡ/ΡΓΟΥ
  3. ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ            ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΤΑΥΡΟΥ
  4. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ          ΠΟΝΤΟΣ ΖΥΓΟΥ ΚΑΒΑΛΑΣ

76κ.

  1. ΣΑΒΒΟΥΛΙΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ              ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΤΑΥΡΟΥ
  2. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ                 ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ
  3. ΜΑΡΑΝΤΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ                      ΕΥΚΑΡΠΙΑ
  4. ΝΑΝΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ                      ΟΛΥΜΠΙΑ ΚΛΑΜΠ

85κ.

  1. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ               ΠΑΟ ΒΟΛΟΥ
  2. ΣΕΦΕΡΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                 ΚΕΡΚΙΝΗ
  3. ΗΛΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ                        ΑΤΛΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
  4. ΒΡΟΝΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                     ΑΤΛΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

100κ.

  1. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ              Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΣΠΡ/ΡΓΟΥ
  2. ΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ                              ΟΛΥΜΠΙΑ ΚΛΑΜΠ
  3. ΝΙΚΗΦΟΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ                   ΑΤΛΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ

51κ.

  1. ΣΙΣΑΛΟΥΗ ΘΕΜΕΛΙΝΑ                ΠΟΠ
  2. ΨΑΛΛΙΔΑΚΗ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ         ΜΙΝΩΑΣ

55κ.

  1. ΚΩΤΣΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ         ΑΤΛΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

59κ.

  1. ΚΑΡΑΤΖΑ ΕΛΕΝΗ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ    ΠΟΠ
  2. ΧΕΙΛΕΤΖΑΡΗ ΦΑΝΗ                   ΕΥΠΥΡΙΔΑΙ

63κ.

  1. ΧΑΛΑΤΣΗ ΕΛΣΑ                 ΜΙΛΤΙΑΔΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ

67κ.

  1. ΠΑΣΚΑΛΟΒΑ ΜΑΡΙΑ       ΕΥΠΥΡΙΔΑΙ

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

52κ.

  1. ΚΑΛΤΟΥΡΟΥΜΙΔΗ ΜΑΡΙΑ            ΕΥΠΥΡΙΔΑΙ

56κ.

  1. ΠΛΑΤΗ ΣΟΦΙΑ   ΕΥΠΥΡΙΔΑΙ

60κ.

  1. ΣΑΜΑΡΤΖΗ ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ                ΠΟΠ
  2. ΧΑΦΟΥΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ            ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΤΑΥΡΟΥ

65κ.

  1. ΤΕΛΙΑΝΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΕΥΠΥΡΙΔΑΙ

70κ.

  1. ΑΛΕΞΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ                        ΚΑΛΛΕΡΓΕΙΟΣ ΑΟ
  2. ΠΑΝΤΑΖΗ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ                    ΠΟΠ

ping_om2
pali_om2
ksifaskia_om2
arsi_logo_trans (1)
par_om2
hbf.header-logo-regular
badminton_om2
(rugby)
SPORTSLAND_LOGO_small